Požičovňa

Požičiavanie hračiek je pohodlnejšia, ekologickejšia a lacnejšia cesta, ako objavovať všetky schopnosti a záujmy vášho dieťatka. Môžete mať stále nové podnetné hračky bez míňania celého majetku v hračkárstve a bez zhromažďovania hračiek, ktoré nezaujali. 

Skôr, ako si od nás požičiate hračku pre vaše dieťa, venujte, prosím, pozornosť pravidlám našej požičovne. Chceme, aby ste vy a vaše dieťa mali radosť z hračky, ktorú si požičiate, a preto sme si pripravili zopár pravidiel:

 • Pravidlá
  1. Hračku si môže vypožičať dospelá osoba, ktorá zaplatí poplatok v požadovanej výške (ďalej len „kaucia“) a bude dodržiavať pravidlá požičovne.
  2. Každý požičiavajúci zaplatí stanovenú kauciu, ktorá je určená pri každej hračke individuálne.
  3. Po uplynutí doby vypožičania a splnenia podmienok bude kaucia po odpočítaní poplatku za požičanie vrátená v plnej výške.
  4. Objednaním a zaplatením kaucie sa zaväzujete vrátiť hračku čistú a nepoškodenú.
  5. V prípade poškodenia hračky sa zaväzujeme ju opraviť, resp. vrátiť do používateľného stavu (rozumej ďalšie deti sa s ňou môžu hrať), kúpiť novú hračku rovnakého (veľmi podobného) typu, alebo sa na daný účel využije časť zaplatenej kaucie.
  6. V prípade, že hračku nevrátite v dohodnutom čase (doba sa stanoví na začiatku pri požičaní), ani po prvom kontaktovaní a vyzvaní, kaucia prepadne v prospech požičovne a bude použitá na kúpu novej hračky. V tomto prípade zaniká nárok na vrátenie kaucie.
  7. Požičovňa sa zaväzuje každú vrátenú hračku po odovzdaní hygienicky očistiť nezávadným prostriedkom.

Ako to funguje?

Objednáte si hračku na našej stránke a vyberiete si dobu, na ako dlho, si chcete hračku požičať. Následne Vám hračku pošleme kuriérom. Platiť môžete v hotovosti, alebo kartou. Hračky budú u vás po vami zvolenú dobu. Následne hračku zabalíte do pôvodného obalu a my zabezpečíme kuriéra, ktorý u Vás hračku vyzdvihne. Následne skontrolujeme stav hračky a vrátime Vám sumu, ktorú ste zaplatili poníženú o sumu výpožičky.

Ako hračky čistíme?

Na čistotu a bezchybný stav našich hračiek si potrpíme a preto ich po každej výpožičke dezinfikujeme a kontrolujeme trojfázovo:

– kontrola bezchybného stavu a bezpečnosti (ak v hračke niečo chýba prípadne je niečo poškodené, vymeníme diel.

– dezinfekcia vodou s dezinfekčným prostriedkom (používame Savo, Sanytol), 

– dezinfekcia germicídnym žiaričom, ktorý sa využíva napríklad aj na dezinfekciu operačných sál.